POLAR Bluetooth

• spoľalhivosť

maximálna spokojnosť s výrobkom, pracuje presne tak ako má

• kvalitné....so sport tracker funguje vynikajuco
    • žiadne som nenasiel

veľmi dobrý obchod...aj ked moja prva kúpa v tomto obchode...pri nejakých nezrovnalostiach rýchla odpoveď od predajcu..odporúčam

Materiál
textilné
Vodoodolné

Polar WearLink Bluetooth je špeciálny hrudný pás pre presné snímanie tepovej frekvencie. Údaje vysielač prenáša technológiou bluetooth do kompatibilných aplikácií v mobilných telefónoch. Pre komunikáciu, je nutné aby bol telefón (prijímač) vybavený komunikačným rozhraním bluetooth 2.0 prípadne vyššej verzií a ďalej operačným systémom Android či Symbian.

Aktuálne SW aplikácie podporujúce súčinnosť sú: endomondo, runkeeper, run.gps, sportypal, cardiotrainer, idomove, runtastic, sportstracklive.

Koncom roku 2012 bol pôvodný popruh s pokovovanými elektrodymi zastúpený pásom s označením "soft strap". Elektródy sú teraz chránené vodivou gumenou vrstvou, čím je docielená vyššia životnosti. Pôvodný nechránené snímacie elektródy boli náchylné ku korózii ktorú způsobovst pot. Výhodou WearLink je bezpochyby možnosť výmeny batérie, pás je textilné a vďaka tomu aj komfortnejšie.

Životnosť batérie (CR2025) je približne 150 hodín.

Životnosť pásu zvyšuje určitá údržba, po každom použití je nutné sňať vysielač a umyť snímací katódy na páse.

Dosah signálu je približne 1 meter.

Obvodový pás veľkosti M-XXL.

Pri prvom použití je potrebné spárovať vysielač s prijímačom (telefónom), ako kód sa zadáva 0000. V aplikácii Šport tracer je nutné tento kód zadať do 10 sekúnd.

• V súčasnej dobe je možné synchronizovať hrudný pás Polar WearLink Bluetooth s aplikáciami: sportstrack, endomondo, runkeeper, sportypal, cardiotrainer, runtastic, run.gps, idomove
  • Kompabilta s telefónmi so systémom ANDROID: HTC Wildfire S, Desire S, Sensation XE, One SV (LTE), Samsung Galaxy S4 GT-I9505, Galaxy Ace S5830i, Galaxy Gio GT-S5660, Galaxy S i9000, Galaxy Y GT-S5360, Galaxy Xcover GT-S5690, Galaxy Mini GT-S5570, LG Optimus 3D
  • Kompatibilitu s telefónmi so systémom SYMBIAN: Nokia 5230, 5530 Omu, 5530 XpressMusic, 5630, 5630 Omu, 5700 XpressMusic, 6110 Navigator, 6290, 6700 slide, 6710 Navigator, 6760 slide, C5-00, C5-03, C6-00, C6-01, C7-00, E5, E52, E63, E66, E7-00, E71, E72, N76, N8-00, N97 mini, N97 mini Omu, X6 Omu

Blackberry

Polar WearLink® Bluetooth® vysielač nie je kompatibilný so športtestermi POLAR.

Polar WL Bluetooth snímač SF je odolný proti vode ale srdcovú frekvenciu vo vode nemeria.

• - endomondo mi hned naslo hrudny pas

maximálna spokojnosť s výrobkom, pracuje presne tak ako má

• kvalitné....so sport tracker funguje vynikajuco
    • žiadne som nenasiel

• , zakúpené v pro-body.sk

S telefónom pekne spolupracuje. Zaujimavo je riešený stand-by systém a jeho opätovné aktivovanie.
    Doteraz som nezistil výpadky alebo nejaké závady.Dá sa používať s aplikáciou SPORTS TRACKER.