Garmin HRM Run 2

hrudný pás

• , zakúpené v AXDATA

• Ľahký, rýchla odozva na zmenu tepu
    • Prvý skapal po 7. mesiacoch - poslaný na reklamáciu

Hruďák ma trochu sklamal. po 7. mesiacoch som menil baterku co je v pohode, dal som cisto novu Duracell ktora vydrzala 6 dni! Baterka bola vybita. Dal som znova novu Duracell, sparoval som HRM s hodinkami, po par sekundach sa odpojil a to bolo vsetko. Poslal som na reklamaciu, tak cakam.

• , zakúpené v EDIS

• Svetová špička v oblasti meračov pulzu a ostatných bežeckých metrík
    • V spojení s Garmin Fenix 6 X pro funguje výborne
    • Prichytenie pásu bolo vo verzii I praktickejšie..

Odporúčam, naozaj kvalitný marač tepu a pokročilých bežeckých metrík. Počas behu ho ani necítim. Pravú predlžovaciu sponu na uchytenie som ale musel prekryť leukoplastom, lebo mi odierala pravý bok hrudníka (používam XL verziu predĺženia).

Typ
hrudný pás

Bezdrôtový snímač tepovej frekvencie s jemným pružným upínacím pásikom pre rady Forerunner, Vivo, Edge, Fenix, Tactix, Epix, Oregon, eTrex, Montana či Virb meria:

Tepovú frekvenciu - počet tepov za minútu

Kadencia - počet krokov za minútu

Vertikálne oscilácie - zobrazuje vertikálny pohyb vášho trupu, merané v centimetroch pre každý krok

Doba kontaktu nohy so zemou - časový interval v každom kroku, kedy sa pri behu dotýkate nohou povrchu zeme. Meria sa v milisekundách

Doba kontaktu nohy so zemou - balance - pri behu zobrazuje rovnováhu medzi ľavou a pravou nohou doby kontaktu chodidla so zemou (zobrazuje percento); napríklad 53,2 so šípkou smerujúcou doľava alebo doprava

Dĺžka kroku - dĺžka vášho kroku merané v metroch

Vertikálne pomer - pomer zvislé oscilácie tela k dĺžke kroku (zobrazuje percento).

POZNÁMKA: Dá sa využiť aj pri ostatných prístrojov Garmin vybavených ANT + technológiou na prenos dát a možnosťou pripojenia externých snímačov, však nevyužijete všetky namerané údaje.

• , zakúpené v AXDATA

• Ľahký, rýchla odozva na zmenu tepu
    • Prvý skapal po 7. mesiacoch - poslaný na reklamáciu

• , zakúpené v EDIS

• Svetová špička v oblasti meračov pulzu a ostatných bežeckých metrík
    • V spojení s Garmin Fenix 6 X pro funguje výborne
    • Prichytenie pásu bolo vo verzii I praktickejšie..